En İyi 10 Yurtdışı Balayı Tatil Mekanı

En İyi 10 Yurtdışı Balayı Tatil Mekanı


Evlenmek çiftlerin en özel anlarından biridir. Düğünden sonrada belki de hayatlarının en güzel günlerini birlikte geçirmek için güzel bir balayı yapmak, her çiftin en önemli hayallerinden biridir. Tabi ki en önemli şey birlikte olabilmek ancak yurtdışında hoş bir mekanda rüya gibi bir tatil geçirmek kim istemez? Bu yazımızda balayı için yurtdışındaki en iyi tatil mekanlarını sizler için araştırdık.

1-Maldivler
Adalardan oluşan tropikal bir cennet arıyorsanız sizin doğru adres Maldivler olacaktır. Maldivler, sıra dışı bungalov evler, Hindistan cevizleri ve beyaz kumlu plajları ile size eşsiz bir balayı geçirtmeyi vadediyor.

2-Şeysel AdalarıHint Okyanusu’nun Doğu Afrika’ya yakın kısmında yer alır. Gerçekten tropik bir cennet olan adalarda eşinizle geçirdiğiniz her ana değecek bir balayı yaşayabilirsiniz.

3-Bora Bora

Okyanusun sonsuzluğunu size sonuna kadar hissettiren bu ada mutlaka görülmesi gereken yerler arasında ancak ulaşım konusunda oldukça sıkıntılı bir bölgede olduğu için gidecek çiftlerin ulaşım sorunun göze alarak karar vermelerini tavsiye ediyoruz.

4-Santorini

Çok güzel çatılı binalara sahip şirin mi şirin bu ada Yunanistan’dadır. Türkiye’ye yakın olması ve sevimliliği nedeniyle çok fazla yol gitmek istemeyen romantik çiftler için oldukça iyi bir balayı mekanı alternatifidir.

5-Barselona

Bu İspanya şehri her zaman romantizm denilince ilk akla gelen şeylerden biri olmuştur. Eşinizle en romantik anlarınızı bu şehri keşfederken yaşayabilirsiniz.

6-Venedik

Aşkının en güzel anlarını İtalya’da yaşamak isteyenler için en güzel seçenek Venedik olmalı. Su üzerinde yüzen şehrin büyüsünde sevdiğiniz insanla çok güzel bir balayı geçirebilirsiniz.

7-İsviçre Alpleri

“Bizim aşkımız bizi ısıtır” diyenler için soğuk ama bir o kadar da çekici bir mekan. İsviçre Alpleri, soğuktan korkmayan aşıkları bekliyor.

8-Kıbrıs

Pasaportsuz gidilebilmesi ve ulaşım kolaylığıyla sizi yormayacak bir balayı geçirebileceğiniz etkileyici bir ada. Kıbrıs’ta gün batımını eşinizle baş başa seyretmenin keyfine doyamayacaksınız.

9-Viyana

Avusturya’nın başkenti olan Viyana, büyülü atmosferiyle size unutamayacağınız bir balayı geçirtecektir. Güvenli sokakları ve hoş cafeleriyle eşinizle eşsiz anlar yaşayabilirsiniz.

10-El Nido-Filipinler

El Nido için henüz keşfedilmemiş cennetten bir köşe diyebiliriz. Kalabalıktan uzak, baş başa romantik bir balayı için oldukça ideal bir balayı mekanı olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Gönder

 
Copyright © 2019 BiraZaman - En Güncel ve Özgün İçerikler
Powered byBiraZaman