Yeni Web Sitelerin Kullanması Gereken Sosyal Medya AdresleriWeb site sahipleri sitelerine çok fazla ziyaretçi gelmesini isterler. Bunun için en önemli etken Sosyal medyayı takip etmektir. Sosyal medyayı Sadece ziyaretçi çekebilmek için değil güncel konular hakkında'da takip edilmesi gereklidir.
Web site sahiplerinin sosyal medya hesaplarını takip etmesi hem güncel konular hakkında bilgi almak hemde sitelerinin gelişmesi için onlara yardımcı olacaktır.
Sizlere en çok yardımcı olacak sosyal medya adreslerinden bazılarını sizinle aşağıda paylaşacağım.

Facebook

Dünya üzerinde en çok kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal medya sitesi facebook'tur
Facebook aktif olarak takip edilmelidir. 

Twitter

Twitter en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından birisidir. En güncel bilgi ve haberleri ilk twitter üzerinden öğrenilmektedir.  Web site sahipleri sitesiyle ilgili twitter hesabı alıp kendi ismini ve konularını twitter üzerinden kendini duyurabilir.

İnstagram

İnstagram'da son yıllarda en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Siteniz üzerinden paylaşımda bulunduğunuz özgün makalelerinizi yazılı fotoğraf halinde paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Reddit

Reddit sosyal medya sitesi sitenizin sıralamasının yükselmesinde size yardımcı olacaktır.. Reddit sosyal medya platformu üzerinden link alarak (backlink)
kalitenizi arttıracaktır.

Google Plus

Google Plus googlenin alt yapısına sahip paylaşım adresidir. Blog adresleri google plus'ı kesinlikle kullanılmalıdır. web sitenizdeki makaleleri her makaleyi plus üzerinden paylaşmaya çalışın.

Yorum Gönder

 
Copyright © 2019 BiraZaman - En Güncel ve Özgün İçerikler
Powered byBiraZaman