2018'in en iyi mobil oyunlarıPUBG Mobile

Mobile için PlayerUnknown Battlegrounds (PUBG), hayatta kalanın kim olduğunu görmek için 99 diğer oyuncu ile bir adaya düşürülmesinin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan ücretsiz bir hayatta kalma oyunudur. Son zamanlarda PC'lerde son derece popüler olan oyunun mobil versiyonuda oldukca başarılı görünüyor. 
Tıpkı orijinaldeki gibi, paraşütle atlayacaksınız, binaları dolaşıp kendinizi donatacaksınız ve sonuna kadar hayatta kalmak için elinizden geleni yapacaksınız. Bir takım çalışması yapabilir ister solo veya dört oyuncuya kadar bir kadro oluşturabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, bu oyun inanılmaz derecede bağımlılık yapıyor.   
Platform:  iOS  | Android  
Fiyat: ÜcretsizArenaya tek başına hükmet veya ikili halinde savaşçı arkadaşlarla güçlerinizi birleştirin. İniş noktanı seç, yerini al, silah ve zırhlar yağmala ve hayatının mücadelesine hazırlan! Saklanma noktası, Gemi, Labirent ve Tren istasyonu gibi harika konumlara sahip kocaman bir haritada savaş. Ya da belki de Kampçı Cennetinde saklanmak istersin? Stratejin ne olursa olsun, fırtınaya yakalanma! ⚡

Platform: iOS | Android
Fiyat: Ücretsiz


Shadowgun Efsaneleri'nin fütüristik dünyasında, insanlık ölümcül bir uzaylı istilasından saldırı altındadır. Son savunma hattı Shadowgunlar, efsanevi savaşçılar ve kahramanlar. Sen savaş gelgitini dönebilen sınırsız potansiyeli olan genç bir Shadowgun askersin. Peki ne bekliyorsun? Kavgaya katıl ve gökadanın kim olduğunu gökada! 

Platfrom: iOS | Android
Fiyat: ÜcretsizRiptide GP: Renegade


Zırhlı sürücülerin büyük şelalelerde ölüme meydan okuyan gösteriler yaptığı, şehrin su yollarında polisleri atlattıkları ve kabaran dalgalar arasında son derece tehlikeli hızlarda gaza bastıkları yerde yasa dışı su jeti yarışının geleceğini deneyimle.

Sen bir su jeti yarışçısısın, hapsedilmiş ve Riptide GP liginden atılmışsın ve şehrin su yolları, sular altında kalmış harabeleri ve çalkalanan fabrika makineleri arasında adını ve itibarını geri kazanma çabasıyla yasa dışı olarak yarışmaya zorlanmışsın. Patronları tek tek al aşağı edip kendi ekibini kurdukça, yeni araçların, oynanabilir karakterlerin ve özelleştirme özelliklerinin kilidini açmak için tekli oyuncu kariyerinde oyna.

Daha sonra yeteneklerini alarak çevrim içi ortama gir ve dünya çapında 8 oyunculu çevrim içi karşılaşmalarda rakiplerinle savaştığın en büyük teste katıl. Liderlik sıralamasında üstünlük için hayalet yarış mücadele modunda arkadaşlarına meydan oku. Hatta kendi cihazında bölünmüş ekranda 4 oyuncuya kadar da oynayabilirsin!

Platform:  iOS  | Android
Fiyatı: 3 $ | 4,50 AU | £ 3 (Her ikisi)


Of Warcraft® Eğer Overwatch® ve Dünya getirdi stüdyoda itibaren HEARTHSTONE®, Blizzard Entertainment'ın ödüllü koleksiyon kartı oyunu geliyor! Güçlü kartlarını toplayın ve güçlü deste oluşturun. sürekli değişen savaş kontrolünü ele geçirmek için kölelerinin ve sapan büyü çağır. ustaca stratejileri kullanmak ve size meydan cesaret tüm oyuncuları yenmek.

Arkadaşlarınızla büyü, bozgunculuk ve kargaşa yaşayın. Arkadaşlarınızla Clash ve hearthstone keyfi milyonlarca oyuncuya katılabilir ve BUGÜN İNDİR!

Sürekli genişleyen EVREN. şaşırtıcı kölelerinin ve büyü gücünü güverte inşa - Witchwood gizemli ormanlar cesur ve gölgelerde pusuda kötülükleri avı, ya da Frozen Throne Şövalyeleri gelen güçlü Death Knight hale gelir. Journey Un'Goro dinozorları ve cinleri keşfedin. Karanlık mağaraları keşfedebilir ve kobold ve Katakompları'na gizli güçlü silahlar ve hazineler gün ışığına çıkarın.

ZAFERE MÜCADELE, düşmanları yenmek. güverte Usta ve kurnaz stratejisinin bu hızlı tempolu kart oyununda, güçlü tarak topla. Azeroth'un savaş üzerinde kontrolünü ele ve göz kamaştırıcı gerçek zamanlı, oyuncu mücadele vs oyuncu deneyimi.

ARENA VE DÜELLOSU OYUNCULAR INTO ADIM HARİKA ödüller kazanma.

Görünüşte basit. Yüksek Reyting EĞLENCE.
Platform:  iOS  | Android
Fiyat: Ücretsiz

Superbrothers: Sword & Sworcery EP 


Superbrothers: Sword & Sworcery EP, ilk olarak 24 Mart 2011'de başladı ve bugün hala en yüksek mobil oyun noktalarından biri olarak öne çıkıyor. Gizemli bir görevde bir savaşçı hakkında garip, güzel, hüzünlü, deneysel bir macera oyunu. Pixellated sanat tarzı, muhteşem soundtrack ve benzersiz oyun mekaniği bin taklitçileri doğurdu, ama hiçbir şey Süper Kardeşler: Sword & Sworcery EP'nin harikasına hiç yaklaşmadı.
Platform:  iOS  | Android
Fiyatı: 8 $ | AU $ 10 | 8 TL (iOS); 5 $ | AU $ 8 | £ 5 (Android)


Plague, Inc.


Eğer dünyayı bulaşabilir? Veba Inc yüksek strateji ve korkutucu gerçekçi simülasyon eşsiz bir karışımıdır.

Sizin patojen sadece 'Hasta Sıfır' bulaşmışsa. Şimdi kendini savunmak için yapabileceğiniz her şeyi insanlığa karşı adapte ederken ölümcül, küresel Veba gelişen insan tarihin sonunu getirmek gerekir.

Zekice yenilikçi oyun ile yürütülen ve dokunmatik ekran için sıfırdan inşa Veba Inc geliştirici Ndemic Yaptıklarım yeni seviyelere strateji tarz geliştikçe ve mobil oyun iter (ve). Dünyada vs You - sadece güçlü hayatta!

200 milyon + oyunlar küresel ◈◈◈ 1. üst oyunu ◈◈◈ oynandı

Veba Inc gibi Economist, New York Post, Boston Herald, The Guardian ve Londra Metro gibi gazetelerde 5 yarım milyondan fazla yıldız puan ve özellikleri ile küresel bir hit!

Platform: iOS | Android
Fiyatı: $ 1 | 1,50 AU | £ 1 (iOS); Ücretsiz (Android) 


Mobile Legends: Bang Bang
Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir 5e5 güç gösterisinde arkadaşlarınıza katilin: Mobile Legends: Bang Bang . Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Patikalarda, ormanlarda gezmek, kule saldırıları, takım savaşları gibi bilgisayardaki MOBA'nın ve aksiyon oyunlarının eğlencesini avucunuzun içinde! E-Spor ruhunuzu besleyin!


Platform: iOS | Android

Fiyat: Ücretsiz

Yorum Gönder

 
Copyright © 2019 BiraZaman - En Güncel ve Özgün İçerikler
Powered byBiraZaman